Honor X9b, lansman öncesi özellikleriyle dikkat çekiyor

Honor, X9b modeli akıllı telefonunu ve iki yeni giyilebilir cihazı; Choice Earbuds X5 ve Choice Watch’ı Hindistan’da 15 Şubat’ta piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Marka, lansman öncesinde bu yeni ürünlerle ilgili anahtar detayları paylaşarak heyecanı artırdı. Şimdi ise, Honor X9b’nin yapılandırma ve batarya detayları açıklandı.

Honor X9b, kavisli bir ekrana sahip olacak ve 1.5K çözünürlüğünde olacak. Beş kat göz koruması özelliği ile 1920Hz PWM Karartma riski, otomatik parlaklık, düşük mavi ışık ekranı ve sirkadiyen gece ekranı gibi özelliklerle donatılacak. Akıllı telefonun arka panelinde altın renkli vurgularla süslenmiş dairesel bir kamera modülü bulunacak, ancak kamera konfigürasyonu henüz onaylanmadı.

Honor X9b, lansman öncesi özellikleriyle dikkat çekiyor

Amazon mikro sitesine göre, Honor X9b, Snapdragon 6 Gen 1 işlemci ile güçlendirilecek. 8GB ve 12GB RAM seçenekleri ile sunulacak ve her iki varyant da 256GB yerel depolama alanına sahip olacak. Akıllı telefon, Android 13 tabanlı MagicOS 7.2 ile kutudan çıkacak. Yaklaşan cihazın, tek şarjla 3 gün sürecek 5,800mAh’lık bir bataryaya sahip olacağı iddia ediliyor.

Honor X9b’nin DXOMARK’tan Altın Etiket tanınması aldığı ve 3 yıl boyunca yaşlanma performansına sahip olduğu, 1.000 şarj döngüsünden sonra orijinal kapasitenin yüzde 80’ini koruyabileceği belirtiliyor.

Honor X9b hakkında kalan detayları, önümüzdeki hafta yapılacak lansman etkinliğinde öğrenmeyi bekleyebiliriz. ​

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x