Eğer daire numaranız bu numaraları içeriyorsa şans yanınızda

Astrolojide sıfır en önemli sayıdır…

Evrenin sonsuzluğunun, başlangıcı ve sonu olmayan bir dairenin sembolüdür. Bu numaranın bir kişinin hayatında – örneğin dairesinde veya telefon numarasında – sürekli mevcut olması iyi bir işaret olarak kabul edilir. Ancak gerçek şansı ancak üçlü sıfır hayatınızda sürekli göründüğünde bekleyebilirsiniz. Eğer 000 rakamı aklınızdan çıkmıyorsa, bu yaklaşan bir ruhsal uyanışın ya da aydınlanma anının işareti olabilir. Bu zamanı önemli kararlar almak ve yaşamınızda radikal değişiklikler yapmak için kullanın. Bir daha bu şansı bulamayabilirsin.

8

Sekiz de astrolojide şanslı bir sayı olarak kabul edilir çünkü sıfır gibi hareketin sonsuzluğuyla ilişkilendirilir. Zenginlik, güç, hırs, bolluk ve maddi başarıya işarettir. Şansı çekmek ve finansal ve kariyer gelişimi için fırsatları açmak için sekizi hayatınızdaki ana sayı haline getirme fırsatlarını arayın.

3

Üçü büyümenin, bolluğun ve şansın gezegeni Jüpiter ile ilişkilidir. Ayrıca 3 sayısı Evrenin yapısında özel bir yere sahiptir. Dikkatli düşünürseniz hepimiz üçlülerle dolu bir dünyada yaşıyoruz. Geçmişimiz, şimdiki zamanımız ve geleceğimiz, üç ana rengimiz, uzayın üç boyutu, Kutsal Teslis vb. var. Astrolojide sayı uyum, denge, bütünlük, şans ve tatmin duygusuyla ilişkilendirilir. Ayna düeti 33 aynı zamanda kişinin kaderinde olumlu değişiklikler de getirir. Bu sayı güven verir, kişisel farkındalığı etkiler, güç verir, motivasyonu artırır ve hedeflere ulaşmaya yardımcı olur.

5

Sayı dizilerinden anlam elde eden eski bir prensip olan astroloji ve numerolojide beş rakamı, özgürlüğün ve maceranın sembolü olarak kabul edilir. Hayatınızda 5’lerin bolluğu sizi anı yaşamaya ve değişimi kucaklamaya teşvik eder. Beş‘le rezonansa girenler, merakları ve yaşam sevgileriyle tanınan, çekici bireyler olarak kabul edilir. İyi şansın sembolü olarak 5 rakamına yönelik tutum aynı zamanda beş temel unsurun (toprak, ateş, su, metal ve ahşap) eski Çin felsefesine de dayanmaktadır.

6

Astrolojide altı, sevginin, güzelliğin ve bolluğun gezegeni Venüs ile ilişkilidir. 6 rakamı romantizm ve ilişkiler konularında şans getirir. Kendilerini altıyla çevreleyen insanların aşkta mutlu olduklarına ve olumlu deneyimleri, güzelliği ve uyumu hayatlarına çekebildikleri inanılıyor.

10

On, astrolojide şanslı sayıların süper yıldızıdır; çünkü kariyer, şöhret ve şöhret onuncu evle ilişkilendirilir. Bu, kişinin profesyonel hayatında ne kadar başarılı olduğunu gösteren burç kısmıdır. Bu sayıya bağlı olduklarını hissedenlerin, en iyi özelliklerinin parlayabileceği liderlik pozisyonlarına yükselme olasılıkları daha yüksektir. Bu tür insanlar kendilerini her zaman doğru zamanda doğru yerde bulurlar. Yetenekleri gözden kaçmıyor, başkalarının ancak hayal edebileceği ayrıcalıkların tadını çıkarıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x